kiwa inspecta
Käytämme evästeitä

Käytämme evästeitä käyttökokemuksen parantamiseen, analytiikkaan ja personoidun sisällön tuottamiseen. Suostumuksellasi käytämme evästeitä myös markkinoinnin kohdentamiseen.

Hyväksyn
Lisätietoa evästeistä

Koulutusmaailma on nyt Kiwa Koulutusmaailma

16. syyskuuta 2019

Koulutusmaailma on nyt Kiwa Koulutusmaailma

Koulutusmaailma on nykyään osa Kiwa-konsernia. Pätevyyskoulutuspalvelumme ja digitaaliset palvelumme ovat nyt osa Kiwan laajaa testaus-, tarkastus- ja sertifiointipalveluiden valikoimaa. Tulemme syksyn aikana siirtymään asteittain Kiwa-brändiin. Muutoksen yhteydessä Koulutusmaailma muuttuu Kiwa Koulutusmaailmaksi. Koulutusmaailma.fi–sivuston osoite säilyy ennallaan, pyrimme toki kehittämään sivuja paremmin palvelemaan asiakkaitamme. Lisätietoa Kiwa Inspectasta: www.kiwa.com/fi