kiwa inspecta
Käytämme evästeitä

Käytämme evästeitä käyttökokemuksen parantamiseen, analytiikkaan ja personoidun sisällön tuottamiseen. Suostumuksellasi käytämme evästeitä myös markkinoinnin kohdentamiseen.

Hyväksyn
Lisätietoa evästeistä

Suosituimmat pätevyyskortti-verkkokoulutukset jouluhinnoin

16. joulukuuta 2019

Suosituimmat pätevyyskortti-verkkokoulutukset jouluhinnoin

Kiwa Koulutusmaailmasta voit hankkia 16.-31.12.2019 verkkokoulutuksina Sähkötyöturvallisuuskoulutukset, Henkilönostinkoulutukset, Trukkikorttikoulutukset, Säiliötyökoulutukset, Atex-perusteiden koulutukset ja Nosturikoulutukset jouluiseen kampanjahintaan. Toimi nopeasti, aikaa hankintaan on vain vuoden loppuun asti. Verkkokoulutuksia voi suorittaa tämän ja ensi vuoden puolella missä vain, milloin vain, osissa, vaikka joulun ja uuden vuoden välipäivinä. Jouluhinnat 16.-31.12.2019 • Sähkötyöturvallisuuskortti 139 eur (norm. 159 eur) • Trukkikortti 79 eur (norm. 89 eur) • Henkilönostinkortti 79 eur (norm. 89 eur) • Säiliö- ja suljetun tilan työ 110 eur (norm. 129 eur) • Atex-kortti 110 eur (norm. 129 eur) • Nosturikortti 89 eur (norm. 99 eur) VOIT TILATA VERKKOKOULUTUKSIA KOULUTUKSET-SIVULTA.